عدم اطلاع خواننده «حس غریب» از همکاری با خواننده آن ور آبی

دفاع علی لهراسبی از موسیقی «رپ» در برابر «پاپ»

دفاع علی لهراسبی از موسیقی «رپ» در برابر «پاپ»
calendar سه شنبه 30 خرداد 1396 در 14:09
آینه نیوز: علی لهراسبی که در مقطعی جزو پُرکارترین خوانندگان تلویزیون به شمار می رفت و در مقطعی به دلیل همکاری با خواننده مهاجرت کرده دچار معضلاتی شده بود، در تازه ترین گفت و گویش از «موسیقی رپ» در مقابل «موسیقی پاپ» دفاع کرد.

سرویس موسیقی آینه نیوز: علی لهراسبی که در مقطعی جزو پُرکارترین خوانندگان تلویزیون به شمار می رفت و در مقطعی به دلیل همکاری با خواننده مهاجرت کرده دچار معضلاتی شده بود، در تازه ترین گفت و گویش از «موسیقی رپ» در مقابل «موسیقی پاپ» دفاع کرد.

این خواننده که احساسی خواندن در آثارش مورد توجه مخاطبان قرار گرفته است در گفت و گو با «آپارات» عنوان کرد که «کاری که موسیقی رپ می کند پاپ نمی تواند». منظور خواننده «حس غریب» از مردمی بودن و هم آوا بودن موسیقی رپ با نگاه عامه جامعه می باشد. اما بخشی دیگر از گفت و گوی انجام شده با علی لهراسبی پیرامون بازگشایی مشکلی است که چند سال پیش به دلیل همکاری با شادمهر عقیلی دچارش شده بود و خواننده «دلنوازان» با ادعای این که اطلاع نداشت که همکاری با خواننده سفرکرده، ممنوع الکاری به همراه دارد، از ناآگاهی خود از همکاری با شادمهرعقیلی در آلبوم «تصمیم» گفت. همکاری که جایگاه قابل حرفه ای توجه لهراسبی را در سال های اخیر نازل کرد.

 

 

 

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/2782/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو