دردسرهای آهنگ «کبیر» بنیامین

وقتی خواننده «دنیا دیگه مثل تو نداره» به سراغ جوشن کبیر می رود!

وقتی خواننده «دنیا دیگه مثل تو نداره» به سراغ جوشن کبیر می رود!
calendar یکشنبه 21 خرداد 1396 در 09:37
آینه نیوز: اقدام اخیر بنیامین بهادری در خواندن بخش هایی از دعای جوشن کبیر با سبک پاپ موجب اعتراض برخی از متدینین شده و گلایه ها به این خواننده جوان در فضای مجازی ادامه دارد. این در حالی است که پیشتر نیز خواندن آیه هایی از سوره شمس توسط محسن نامجو موجی محکومیت وی شده بود.

آینه نیوز: اقدام اخیر بنیامین بهادری در خواندن بخش هایی از دعای جوشن کبیر با سبک پاپ موجب اعتراض برخی از متدینین شده و گلایه ها به این خواننده جوان در فضای مجازی ادامه دارد. این در حالی است که پیشتر نیز خواندن آیه هایی از سوره شمس توسط محسن نامجو موجی محکومیت وی شده بود. بنیامین بخش هایی از این دعا را برای خواندن انتخاب کرده و در بخش هایی از آن همچون «الْغَوْثَ خَلِّصْنا مِنَ النّارِ یا رَبِّ» به شکلی ریتمیک اقدام به خواندن می کند.

دفتر موسیقی وزارت ارشاد در پی ابهامات موجود در این قطعه در واکنشی پرسش برانگیز عنوان کرد که این اثر فاقد مجوز بوده و در خارج از کشور تهیه شده است که باید دید چگونه یک خواننده ای که مجوز فعالیت آثارش به صورت رسمی انجام می شود، اقدام به خواندن قطعه ای غیرمجاز می کند! بنیامین که شروع فعالیت هایش با آلیوم «بوی محرم» همراه بوده است، تاکنون 5 آلبوم منتشر کرده است و سال گذشته با حضور در فیلم سینمایی «سلام بمبئی» اولین تجربه بازیگری در سینما را هم گذرانده است.

در ادامه باید دید فعالیت های این خواننده با توجه به انتشار قطعه «کبیر» دچار مشکل خواهد شد!

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/2697/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو