فیلمی که بعد از 17سال به سرانجام رسید

فیلمی که بعد از 17سال به سرانجام رسید
calendar سه شنبه 16 خرداد 1396 در 14:43
ساخت فیلم «مردی که دون کیشوت را کُشت» سرانجام پس از 17 سال به پایان رسید. کارگردان و فیلمنامه‌ نویس بریتانیایی از پایان ساخت فیلم «مردی که دن کیشوت را کُشت» خبر داد و از عوامل ساخت این فیلم تشکر و قدردانی کرد.

ساخت فیلم «مردی که دون کیشوت را کُشت» سرانجام پس از 17 سال به پایان رسید. به گزارش «هنر و تجربه» و به نقل از «ایندی وایر»، «تری گیلیام»، کارگردان و فیلمنامه‌ نویس بریتانیایی از پایان ساخت فیلم «مردی که دن کیشوت را کُشت» خبر داد و از عوامل ساخت این فیلم تشکر و قدردانی کرد. گیلیام که تلاش‌هایش برای اقتباس آزاد از رمان جاودان میگل سروانتس الهام‌بخش مستند «گم‌شده در لا مانچا» شد، این مناسبت را در صفحه‌ فیسبوک خود جشن گرفته است. گیلیام در این خصوص چنین نوشته است: «متأسفم که سکوتم این قدر طولانی شد. حسابی درگیر جمع‌وجور کردن وسایل هستم و حالا می‌خواهم راهی خانه شوم. پس از هفده سال بالأخره فیلم‌ برداری «مردی که دن کیشوت را کشت» به پایان رسید. بسیار از همه‌ اعضای گروه سپاسگزارم و قدردان کسانی هستم که به این پروژه باور داشتند. زنده‌باد کیشوت!»

جانی دپ، رابرت دووال و یوان مک‌گرگور از جمله بازیگران پرشماری بودند که پیش از این در دوره‌هایی درگیر پروژه شدند که هر بار به دلیلی تولیدش به تأخیر افتاد. این فیلم از سال 2000 تاکنون قرار بود ساخته شود و تری گیلیام تمام تلاش‌اش را کرد تا آن‌ را جلوی دوربین ببرد اما هر بار بدشانسی گریبان‌گیر او می‌شد.

 

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/2666/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو