برپایی نمایشگاه عکس های «کوبا»

برپایی نمایشگاه عکس های «کوبا»
calendar سه شنبه 09 خرداد 1396 در 10:12
«آینه نیوز»: نمایشگاه عکس های «کوبا» از Romain Nero که شامل 20 عکس از مجموعه کوبا است در گالری «ایده پارسی» (مرکز نمایشگاهی فیاپ در ایران) برپا شد و هنرمندان این رشته و علاقمندان به مباحث تصویری از ایده و هنر عکاسی می توانند بهره لازم را از عکس های این گالری ببرند.

سرویس تجسمی «آینه نیوز»: نمایشگاه عکس های «کوبا» از Romain Nero  که شامل 20  عکس از مجموعه کوبا است در گالری «ایده پارسی» (مرکز نمایشگاهی فیاپ در ایران) برپا شد و هنرمندان این رشته و علاقمندان به مباحث تصویری از ایده و هنر عکاسی می توانند بهره لازم را از عکس های این گالری ببرند. نمایشگاهی که با حضور سفرای کشورهای مختلف و هنرمندان از ابتدای هفته آغاز شد و تا روز چهارشنبه 10 خردادماه ادامه خواهد داشت.
فدراسیون بین المللی هنر عکاسی (فیاپ)، توسط دکتر وان دی ویجر (DR. M. Van de Wijer) بلژیکی در سال 1946 پایه گذاری شد و از آن سال تاکنون واسطه ای برای برقراری ارتباط بین مؤسسات ملی عکاسی در کشورهای مختلف جهان بوده است. اولین کنگره این فدراسیون در سال 1950 در شهر برن سوئیس با شرکت 10 نماینده از کشورهای مختلف تشکیل شد. فیاپ تنها مؤسسه بین المللی در زمینه عکاسی است که از طرف یونسکو UNESCO به رسمیت شناخته شده است و پروژه هایی نیز بنا به درخواست این سازمان انجام داده است. این فدراسیون به عنوان عضو اجرایی با مؤسسات ملی عکاسی در سراسر جهان همکاری نزدیک دارد که تعداد آنها به بیش از 85 مؤسسه ملی در 5 قاره می رسد؛ در حال حاضر تنها نماینده رسمی فیاپ در ایران کلوپ عکس فوکوس است.
لازم به یادآوری است که زمان برپایی این نمایشگاه از ساعت 17 تا 20 در گالری «ایده پارسی» به نشانی تهران، خیابان شریعتی، خیابان دولت ، نرسیده به سه ‌راه نشاط، کوچه اله‌ وردی آذر، پلاک 28 خواهد بود.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/2618/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو