همزمان با سالروز آزاد سازی خرمشهراعلام شد؛

زمان اعلام آثار بیستمین جشنواره تئاتر فتح خرمشهر مشخص شد

زمان اعلام آثار بیستمین جشنواره تئاتر فتح خرمشهر  مشخص شد
calendar چهارشنبه 03 خرداد 1396 در 11:50
آینه نیوز: دبیر بیستمین جشنواره تئاتر فتح خرمشهر از رسیدن 186 طرح و نمایشنامه از 28 استان کشور به این جشنواره خبر داد و این که اعلام نتایج و آثار راه یافته به جشنواره برای بخش خیابانی 7 خرداد ماه و برای بخش صحنه ای 10 خردادماه جاری خواهد بود.

آینه نیوز: دبیر بیستمین جشنواره تئاتر فتح خرمشهر از رسیدن 186 طرح و نمایشنامه از 28 استان کشور به این جشنواره خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، همایون قنواتی دبیر بیستمین جشنواره تئاتر فتح خرمشهر با تبریک سالروز آزاد سازی خرمشهر و گرامی داشت ایثارگرانی که از جان خود برای این شهر گذشتند گفت: تاریخ برگزاری جشنواره امسال 10 تیر ماه سال جاری خواهد بود و شهرهای خرمشهر و آبادان به مدت چهار روز میزبان گروه های راه یافته به جشنواره می شوند.
وی درباره میزان استقبال از جشنواره تئاتر فتح خرمشهر گفت: امسال تعداد 186 طرح و نمایشنامه از 28 استان کشور به دبیرخانه رسیده است که اعلام نتایج و آثار راه یافته به جشنواره برای بخش خیابانی 7 خرداد ماه و برای بخش صحنه ای 10 خردادماه جاری خواهد بود. قنواتی تصریح کرد: هیات های ارزیابی آثار در دو بخش خیابانی و صحنه ای مجموعه آثار رسیده به جشنواره را مورد ارزیابی کیفی قرار داده اند و امیدوارم با دقتی که همکاران و داوران در این مرحله داشته اند شاهد اجرای آثار کیفی و مناسب در فضای جشنواره ای که با گذشت بیست سال از برگزاری آن به یکی از با سابقه ترین جشنواره های کشور تبدیل شده است باشیم. وی ابراز امیدواری کرد که مجموعه آثار این جشنواره بتواند الگویی مناسب برای نمایشنامه ها و اجراهای تئاتر دفاع مقدس در سراسر کشور باشد وبه رونق نمایش هایی با این مضمون کمک کند.
همایون قنواتی با بیان این مطلب که جشنواره تئاتر فتح خرمشهر به مناسبت پیروزی و قهرمانی ها و جانبازی های جوانان سرزمین پرافتخار ایران برگزار خواهد شد گفت: این جشنواره به یاد همه کسانی که جانشان را فدا کردند تا مردم خرمشهر در زمینی مقدس و با آرامش در سایه امنیت کامل زندگی کنند و ما بر آن ایثارگری ها ارج می نهیم. دبیر بیستمین جشنواره تئاتر فتح خرمشهر از استقبال مردم هنردوست استان نسبت به جشنواره یاد کرده و درباره سالن های برپایی جشنواره توضیح داد: امسال اعتباری را برای تجهیز سیستم های صوتی و نوری سالن ها مشخص کرده ایم و تا این لحظه دو سالن در شهر خرمشهر  و دو سالن در شهر آبادان را برای برپایی جشنواره در نظر گرفته ایم. یک سالن دیگر نیز در شهر خرمشهر در حال بررسی است که اگر مناسب باشد مجموعه پنج سالن به جشنواره اختصاص پیدا می کند.
 

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/2569/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو