انفجار تروریستی در کنسرت موسیقی!

انفجار تروریستی در کنسرت موسیقی!
calendar سه شنبه 02 خرداد 1396 در 11:22
پلیس بریتانیا اعلام کرد در پی وقوع انفجار در یک سالن کنسرت در منچستر، دست‌کم 22 تن کشته و 59 نفر زخمی شدند. این انفجار دوشنبه ‌شب در سالن «منچستر آرِنا» که محل برگزاری کنسرت «آریانا گراندی»، خوانندۀ امریکایی، بوده رخ داده است. به گفته پلیس بریتانیا، این واقعه ظاهراً یک حملۀ تروریستی بوده و از طریق بمب‌گذاری انتحاری صورت گرفته است.

پلیس بریتانیا اعلام کرد در پی وقوع انفجار در یک سالن کنسرت در منچستر، دست‌کم 22 تن کشته و 59 نفر زخمی شدند. این انفجار دوشنبه ‌شب در سالن «منچستر آرِنا» که محل برگزاری کنسرت «آریانا گراندی»، خوانندۀ امریکایی، بوده رخ داده است. به گفته پلیس بریتانیا، این واقعه ظاهراً یک حملۀ تروریستی بوده و از طریق بمب‌گذاری انتحاری صورت گرفته است.

هنوز علت دقیق این حادثه مشخص نشده اما به گفتۀ شاهدان عینی، دقایقی بعد از اینکه آریانا گراندی، صحنه را ترک کرد، «یک یا دو انفجار» به وقوع پیوست و پس از آن هزاران تن از افراد حاضر در سالن، که بیشتر نوجوانان و جوانان بودند، سراسیمه شروع به فرار کردند. اندکی پس از وقوع این حادثه، گروه تروریستی داعش با انتشار بیانیه‌ای مسئولیت آن را بر عهده گرفت. پلیس بریتانیا همچنین اعلام کرد یک وسیلۀ انفجاری نیز در نزدیکی ایستگاه متروی ویکتوریا در نزدیکی سالن منچستر آرنا پیدا شده است. پلیس مانع نزدیک شدن خبرنگاران و مردم به این ایستگاه شده است.

سالن سرپوشیدۀ منچستر آرِنا ظرفیتی در حدود 20 هزار نفر دارد و یکی از محل‌های معروف برگزاری کنسرت موسیقی است.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/2553/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو