پروفسور کریستنسن مونز؛ مدرس و آهنگساز دانمارکی

اجرای پروژه موسیقی برای کودکان و برگزاری مسترکلاس های آهنگسازی

اجرای پروژه موسیقی برای کودکان و برگزاری مسترکلاس های آهنگسازی
calendar یکشنبه 31 ارديبهشت 1396 در 08:07
آینه نیوز: پروفسور کریستنسن مونز؛ مدرس و آهنگساز دانمارکی برای برگزاری مسترکلاس‌ های آهنگسازی برای آهنگسازان ایرانی و اجرای پروژه ای برای کودکان به ایران می آید. همچنین کارگاه نوازندگی پیانو پروفسور «هانس اودو کرویلز» در تاریخ 22 و 23 تیرماه توسط موسسه نوای چنگ فرزانه برگزار خواهد شد.

آینه نیوز: پروفسور کریستنسن مونز؛ مدرس و آهنگساز دانمارکی در روزهای 3 و 4 خرداد مسترکلاس‌ های آهنگسازی را برای آهنگسازان ایرانی برگزار کند. این موسیقیدان جهانی در سفر خود به ایران پروژه‌ ای مشترک برای آهنگسازی کودکان ایرانی و دانمارکی را هم انجام می دهد. این مستر‌کلاس‌ها قرار است در قالب یک کارگاه دو روزه به صورت گروهى و خصوصى در آموزشگاه «ریشه در خاک» برگزار شود.

پروفسور مونز کریستنسن که سابقه تدریس در دانشگاه‌هاى نروژ و دانمارک را دارد، یکى از مطرح‌ ترین پداگوگ‌هاى دانمارک در زمینه پروژه‌هاى موسیقى کودکان محسوب می‌شود و تاکنون پروژه‌هاى آهنگسازى و خلاقیت موسیقى کودکان را در کشورها مختلف اجرا کرده است. کریستنسن در حال حاضر استاد کنسرواتوار موسیقى اسبیرگ دانمارک است. این موسیقیدان همچنین آهنگساز ارکستر مجلسى راندرز در دانمارک نیز را برعهده دارد. مدیریت پروژه پروژه مشترک آهنگسازى کودکان ایران و دانمارک را امیر‌مهیار تفرشى‌ پور و پروفسور کریستنسن عهده‌ دار هستند.

خبر دیگر درباره موسیقی برگزاری کارگاه نوازندگی پیانو پروفسور «هانس اودو کرویلز» است که 22 و 23 تیرماه توسط موسسه نوای چنگ فرزانه برگزار خواهد شد. مهارت «هانس اودو کرویلز» در آنالیز و اجرای قطعات موتسارت و سمینارهایی است که در این زمینه در سراسر دنیا برگزار کرده است. او همچنین به بررسی و آنالیز آثار شوبرت و به طور اختصاصی رایشه نیز پرداخته است.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/2519/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو