برادر «مرتضی پاشایی» علیه منتقد معروف سینما؛

فراستی به دنبال عقده گشایی است

فراستی به دنبال عقده گشایی است
calendar سه شنبه 26 ارديبهشت 1396 در 12:03
«آینه نیوز»: «مصطفی پاشایی»؛ برادر خواننده مطرح موسیقی پاپ که هنوز بعد از مرگش طرفداران بسیاری دارد، درباره برخی حواشی و دیدگاه های نقادانه علیه «مرتضی پاشایی» معتقد است که گفته های صورت یافته از روی حسادت و عقده گشایی بوده است.

سرویس موسیقی «آینه نیوز»: «مصطفی پاشایی»؛ برادر خواننده مطرح موسیقی پاپ که هنوز بعد از مرگش طرفداران بسیاری دارد، درباره برخی حواشی و دیدگاه های نقادانه علیه «مرتضی پاشایی» معتقد است که گفته های صورت یافته از روی حسادت و عقده گشایی بوده است. برادر مرحوم «مرتضی پاشایی» در گفت و گو با «موسیقی ما» درباره گفته های نقادانه «مسعود فراستی» علیه فعالیت های موسیقایی برادرش، پاسخ داد: «درباره آن منتقد سینما باید بگویم که همه می‌ دانند ایشان چه شخصیت و رویه‌ ای دارد. صحبت‌های مسعود فراستی درباره مرتضی فقط از روی حسادت بود؛ چون خودش در عرصه سینما به هیچ‌ جا نرسیده است. به همین دلیل، همیشه با چنین روندی در نقدهایش عقده‌ گشایی می‌ کند. از ایشان می‌ خواهم فقط در مورد حرفه خودش -که در آن هم البته توفیق چندانی نداشته- اظهار نظر کند و نه درباره موسیقی. ایشان هم احساس و علاقه مردم را درک نکردند.»

مصطفی پاشایی در بخش دیگری از گفته هایش علیه صحبت های جنجالی «یوسف اباذری» هم واکنش نشان داد و گفت: «چنین نقدهایی، چه از سوی آن جامعه‌ شناس یا آن منتقد سینما به دور از واقعیت است. واقعیت این بود که هر کسی با یک مرتبه گوش‌ کردن به صدای مرتضی، به او علاقمند می‌ شد و دیدید که در مراسم تشییع و مراسم‌ های یادبودش، مردم چگونه حضور پیدا کردند.» برادر مرتضی پاشایی در این گفت و گو از علاقه اش برای فعالیت در زمینه موسیقی و تولید آلبوم خبر داد.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/2475/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو