پیشنهاد ستاد انتخاباتی که «حامد زمانی» نپذیرفت!

پیشنهاد ستاد انتخاباتی که «حامد زمانی» نپذیرفت!
calendar دوشنبه 25 ارديبهشت 1396 در 13:05
آینه نیوز: مدیر برنامه های «حامد زمانی»؛ خواننده جوان آثار انقلابی از پیشنهاد یکی از ستادهای انتخاباتی به این خواننده جهت همکاری خبر داد.

آینه نیوز: مدیر برنامه های «حامد زمانی»؛ خواننده جوان آثار انقلابی از پیشنهاد یکی از ستادهای انتخاباتی به این خواننده جهت همکاری خبر داد.

محسن طهرانی مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری کساء که فعالیت های هنری حامد زمانی را برنامه ریزی می کند، در گفته ای حمایتی از خواننده جوان آثار انقلابی با توجه به تولید آهنگ «بگذرد»، عنوان کرد: «همزمان با فرآیند تولید این قطعه که از روز اول سیاست پخش آن برای روزهای منتهی به انتخابات تدبیر شده بود، پیشنهادات قابل توجهی جهت خرید این اثر توسط ستادهای انتخاباتی به مجموعه ما رسید که با توجه به این مهم که این اثر برخاسته از دغدغه های اهالی موسیقی متعهد و مبارزه به شمار می آمد، در برابر تمامی این پیشنهادات مقاومت کردیم و سعی داشتیم تا برند «بگذرد...» را به نام اهالی هنر متعهد ثبت و ضبط کنیم. تحقق این امر مستوجب گذر کردن شخص حامد زمانی از میلیون ها تومان پول بود.» وی در این باره توضیح می دهد: «بیش از صدها اجرای زنده صحنه ای را به دلیل انتخاباتی بودن لغو می کند تا با هنر متعهد و آرمان هایمان معاوضه ننماید و این ارزشی فراتر از پول های بی شماری دارد که این روزها در ستادهای انتخاباتی هزینه می شود تا این مهم برای همگان ثابت شود که حامد زمانی خود را متعلق به هیچ جناح و حزبی ندانسته و نمی داند.»

اشاره این تهیه کننده آثار موسیقی به قطعه «بگذرد»؛ تازه ترین اثر حامد زمانی بوده که با حال و هوای «تعهد» و «پایبندی به خدمتگزاری» با ترانه ای از سیف فرغانی منتشر شده است.

 

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/2457/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

یک دوست.......!

حامد زمانی به زادگاه خود هیچ تعهد وپایبندی ندارد وهمیشه خودرااز نظرهامخفی می کند تاشاید مجبور به پذیرفتن مردم زادگاهش نباشد چطور به خدمتگزاری به وطن این چنین رشادتها به خرج می دهد بسی جای تعجب دارد.....!
ما که اورانمی بینیم انشاله مدیر برنامه هایش شکایت مارابه او برساند که انقدر قیافه نگیردوخودش را به بالادست نچسباند بداندکه در بین ما بزرگ شده وکمی هم برای زادگاهش وقت بگذارد کنسرت واجرای زنده پیش کش مرامش...........!

0

0

[1396/02/25 - 13:16]

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو