خواننده برنده ای که نیاز به پیوند قلب دارد

خواننده برنده ای که نیاز به پیوند قلب دارد
calendar یکشنبه 24 ارديبهشت 1396 در 12:43
«آینه نیوز»: «سالوادور سوبرال»؛ خواننده 27 ساله پرتغالی که در مسابقه امسال آواز «یورو ویژن» رتبه نخست را به دست آورد، در انتظار پیوند قلب به سر می برد. این خواننده جوان که در رقابت های کیف اوکراین توانست با اجرای ترانه Amar Pelos Dois همه را شگفت زده کند به دلیل شرایط نامساعد مالی در هفته نخست نتوانست اجرایی داشته باشد.

سرویس موسیقی «آینه نیوز»: «سالوادور سوبرال»؛ خواننده 27 ساله پرتغالی که در مسابقه امسال آواز «یورو ویژن» رتبه نخست را به دست آورد، در انتظار پیوند قلب به سر می برد. این خواننده جوان که در رقابت های کیف اوکراین توانست با اجرای ترانه Amar Pelos Dois همه را شگفت زده کند به دلیل شرایط نامساعد مالی در هفته نخست نتوانست اجرایی داشته باشد.

«سالوادور سوبرال» پس از کسب جایزه نخست، موسیقی امروزی را «فست فودی» دانست! و به همراه خواهرش که آهنگساز ترانه بوده است جایزه را به کشورش برد.

نکته قابل توجه در این دوره از رقابت های جایزه موسیقی اروپا(موسوم به یورو ویژن) کسب مقام بیست و سوم برای اوکران به عنوان میزبان و برنده رقابت های سال گذشته بود. همچنین فضای تنش سیاسی میان کشورهای روسیه و اوکراین باعث محرومیت خواننده روسی برای حضور در این رویداد گردید.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/2438/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو