اظهار نظر انتخاباتی خواننده «آهای خوشگل عاشق»

اظهار نظر انتخاباتی خواننده «آهای خوشگل عاشق»
calendar چهارشنبه 20 ارديبهشت 1396 در 10:14
آینه نیوز: فریدون آسرایی که در یک مقطعی مورد توجه بازار موسیقی پاپ قرار گرفته بود اخیرا گفت و گویی داشته و درباره انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر مطالبی را عنوان کرده است؛ از جمله این که به او پیشنهاد حضور در رقابت های انتخاباتی شده بود!

آینه نیوز: فریدون آسرایی که در یک مقطعی مورد توجه بازار موسیقی پاپ قرار گرفته بود اخیرا گفت و گویی داشته و درباره انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر مطالبی را عنوان کرده است؛ از جمله این که به او پیشنهاد حضور در رقابت های انتخاباتی شده بود! این خواننده که در مقطعی آنسوی آبی محسوب می شد، در گفت و گو با نشریه «تماشاگران امروز» درباره شرایط و فضای انتخاباتی عنوان کرد: «حرف من این است که چرا عده ای اصرار دارند رییس جمهور شوند؟ وقتی می دانید نمی توانید کاری بکنید بهتر است بروید کنار و بگذارید کسانی پا به این عرصه بگذارند که کارشان را بلدند.»

«آسرایی» درباره انتخابات شورای شهر و پیشنهادی که به او برای نامنویسی در انتخابات شد، هم سخن گفت و مطرح کرد: «در مورد شورای شهر هم همین مسئله وجود دارد. چرا انقدر اصرار هست که کسانی به شورای شهر بروند که اصلا کاری از آنها بر نمی آید؟ راستش به خود من هم پیشنهاد اینچنینی دادند و گفتند شما برو آنجا در شورای شهر چند جلسه بنشین و فقط امضا کن برو. آخر واقعا بس است دیگر. بگذارید چهار نفر آدم سر کار بیایند که دل شان به حال مملکت بسوزد.»

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/2385/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو