جهت شرکت در «چهارمین همایش سراسری تئاتر مردمی خرداد»؛

امکان بازبینی حضوری برای متقاضیان فراهم شد

امکان بازبینی حضوری برای متقاضیان فراهم شد
calendar چهارشنبه 13 ارديبهشت 1396 در 13:04
آینه نیوز: بنا بر اعلام دبیرخانه‌ «چهارمین همایش سراسری تئاتر مردمی خرداد» امکان بازبینی آثار متقاضیان و نمایشگران خیابانی فراهم شده و متقاضیان تا 17 اردیبهشت‌ماه فرصت دارند تا جهت پرکردن فرم درخواست به دفتر تئاتر خیابانی مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری مراجعه نمایند.

آینه نیوز: بنا بر اعلام دبیرخانه‌ «چهارمین همایش سراسری تئاتر مردمی خرداد» امکان بازبینی آثار متقاضیان و نمایشگران خیابانی- ویژه‌ی گروه‌های استان تهران و البرز- فراهم شده است و متقاضیان تا 17 اردیبهشت‌ماه فرصت دارند تا جهت پرکردن فرم درخواست بازبینی حضوری، به دفتر تئاتر خیابانی مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری مراجعه نمایند.

گفتنی است طبق فراخوان «چهارمین همایش سراسری تئاتر مردمی خرداد» همه‌ متقاضیان اعم از گروه‌های تهرانی یا دیگر استان‌ها تا 15 اردیبهشت فرصت دارند فیلم اثر پیشنهادی خود را به دبیرخانه ارسال نمایند اما با توجه به درخواست‌های متعدد نمایشگران خیابانی، فرصت بازبینی حضوری نیز مهیا شده است که برای این منظور لازم است تا فرم درخواست بازبینی حضوری تا 17 اردیبهشت‌ماه تکمیل و به دبیرخانه واصل شود.

«چهارمین همایش سراسری تئاتر مردمی خرداد» (ویژه‌ی نمایش‌های خیابانی و محیطی) به منظور ارج نهادن به شخصیت شامخ و تاثیرگذار بنیانگذار انقلاب اسلامی؛ حضرت امام خمینی(ره)؛ و همچنین پرداختن به قیام 15 خرداد و نقش و جایگاه آن در به ثمر رسیدن پیروزی انقلاب اسلامی از 13 تا 16 خردادماه در تهران برگزار می‌شود.

خاطرنشان می‌شود دبیرخانه‌ی جشنواره در دفتر تئاتر خیابانی مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری به نشانی خیابان سمیه، نرسیده به خیابان حافظ، ساختمان مرکزی حوزه هنری، طبقه چهارم واقع است.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/2296/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو