«کاوه آفاق»؛ موسیقی خیابانی، شال و جان لنون!

«کاوه آفاق»؛ موسیقی خیابانی، شال و جان لنون!
calendar یکشنبه 10 ارديبهشت 1396 در 17:40
آینه نیوز: کاوه آفاق از جمله خوانندگانی است که در سال های اخیر از جمع زیرزمینی های موسیقی خارج شده و به شکل رسمی در موسیقی راک فعالیت می کند. »آفاق» که در سال های اخیر حواشی بسیاری داشته است به تازگی کنسرتی خیابانی را اجرا کرد.

سرویس موسیقی «آینه نیوز»: کاوه آفاق علاقمند است به سبک خوانندگان جز و راک موسیقی دنیا در خیابان ها برای مردم بخواند و بنوازد. وی برای عملی کردن این اتفاق تازه در موسیقی ایران چنین کاری را انجام داد و کنسرت خیابانی خود را تقدیم به سیل زدگان آذربایجان کرد. کاوه آفاق که پیشتر قرار بود در جشنواره ضدآمریکایی با ترانه ای از یغما گلرویی اجرایی داشته باشد، در اجرای کنسرت خیابانی اظهار علاقه کرد چنین فعالیت هایی ادامه داشته باشد. کاوه آفاق پنجشنبه شب هفتم اردیبهشت 1396 به یکی شلوغ‌ ترین مراکز تجاری تهران رفت و دقایقی به اجرای موسیقی در کنار مردم پرداخت. این اولین بار پس از انقلاب است که خواننده ای حرفه ای چنین برنامه ای را در محیط خیابانی برای مردم اجرا می کند.

کاوه آفاق از جمله خوانندگانی است که پس از سال ها فعالیت زیرزمینی در سال های اخیر توانست به طور رسمی به جمع بی شمار خوانندگان موسیقی مجاز بپیوندد! وی که در سبک راک فعالیت می کند به دلیل جنس خاص خوانش اشعار و انتخاب ترانه های متفاوت خیلی زود مورد توجه قرار گرفت. عضو سابق گروه موسیقی «The Ways» با انتشار آلبوم «با قرص ها می رقصد» به طور رسمی وارد جریان موسیقی کشور شد و برگزاری چند کنسرت و حضور در جشنواره موسیقی جایگاهش را در میان حرفه ای ها تثبیت کرد. حالا آن ها منتظر مجوز شورای موسیقی برای ارائه آلبوم «شال» در سال 96 هستند.

از جمله حواشی مربوط به این خواننده راک که همیشه مچ بندی به رنگ پرچم ایران به دست دارد، کنسرت سال گذشته اش و مواجهه با یکی از طرفداران بود. «آفاق» در کنسرتی که 24 دی 1395 در سالن برج آزادی برگزار کرد در مواجهه با مخاطبی که او را با «جان لنون»؛ اسطوره موسیقی راک غربی مقایسه کرد پاسخ داد که «آن انگلیسی بند پوتینم هم نیست!»

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/2242/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو