بازدید میهمانان خارجی از موزه هنرهای معاصر

بازدید میهمانان خارجی از موزه هنرهای معاصر
calendar یکشنبه 03 ارديبهشت 1396 در 11:42
آینه نیوز: لیلیانا مارکوویچ رییس دانشکده فیلولوژی دانشگاه بلگراد به همراه گروهی از معاونان این دانشگاه و همچنین بیش از 90 نفر از استادان،هنرمندان و فرهنگیان کشورهلند از نمایشگاه منتخبی از آثار ایرانی و خارجی گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران بازدید کردند.

سرویس تجسمی «آینه نیوز»: میهمانان خارجی بنیاد سعدی و فرهیختگان هلندی،از نمایشگاه منتخبی از آثار ایرانی و خارجی گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران بازدید کردند. بنا به گزارش روابط عمومی موزه هنرهای معاصر تهران،لیلیانا مارکوویچ رییس دانشکده فیلولوژی دانشگاه بلگراد به همراه گروهی از معاونان این دانشگاه و همچنین بیش از 90 نفر از استادان،هنرمندان و فرهنگیان کشورهلند بصورت گروهی ،روز جمعه اول اردیبهشت ماه از نمایشگاه منتخبی از آثار ایرانی و خارجی گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران بازدید کردند. شایان ذکر است روزانه بیش از 1000 نفر از این نمایشگاه بازدید می کنند که بیش از 100 نفر ازاین بازدیدکنندگاه خارجی هستند.

یادآوری می شود نمایشگاه منتخبی از آثار گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران تا 26 خرداد ماه برقرار می باشد. در این نمایشگاه 31 اثر ایرانی و 30 اثر خارجی به نمایش در آمده است.علاقه مندان جهت بازدید از این نمایشگاه می توانند روزهای یکشنبه تا پنج شنبه هر هفته از ساعت 10 صبح تا 7 عصر ، جمعه ها از ساعت 3 تا 7 عصر به جز شنبه ها و تعطیلات رسمی به موزه هنرهای معاصر تهران مراجعه کنند.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/2186/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو