باز هم لغو کنسرت ها در دولت «تدبیر و امید»!

باز هم لغو کنسرت ها در دولت «تدبیر و امید»!
calendar شنبه 02 ارديبهشت 1396 در 12:40
آینه نیوز: در ادامه سونامی لغو کنسرت های موسیقی که برخی به دلایلی نامشخص در سال پیش انجام شد، این بار هم یک خواننده موسیقی اصیل ایرانی از اجرای برنامه اش برای مردم ناکام ماند! لغو کنسرت موسیقی ایرانی به دلیل عدم هماهنگی در چارچوب فعالیت های وزارت ارشاد که پیش از این هم رخ داده است، نیاز به پاسخگوی متولیان امر دارد.

سرویس موسیقی «آینه نیوز»: در ادامه سونامی لغو کنسرت های موسیقی که برخی به دلایلی نامشخص در سال پیش صورت گرفت، این بار هم یک خواننده موسیقی اصیل ایرانی از اجرای برنامه اش برای مردم ناکام ماند! لغو کنسرت موسیقی ایرانی به دلیل عدم هماهنگی در چارچوب فعالیت های وزارت ارشاد که پیش از این هم رخ داده است، نیاز به پاسخگوی متولیان امر دارد.

در تازه ترین اتفاق رخ داده از عدم برنامه ریزی لازم در زمینه صدور مجوز باید به لغو کنسرت محمد معتمدی خواننده موسیقی ایرانی اشاره کرد که در ادامه تور کنسرت‌های «کویر» خود ناکام ماند. این خواننده که تیتراژ فیلم «سیانور» را به زیبایی اجرا کرده بود، امروز در صفحه اینستاگرامش از لغو کنسرتش در شیراز خبر داد. کنسرت «کویر» با صدای محمد معتمدی قرار بود هفتم اردیبهشت در شیراز برگزار شود، اما به دلیل عدم صدور مجوزهای لازم، لغو شد.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/2179/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو