دلقک بازی 300 هزار تومانی!

دلقک بازی 300 هزار تومانی!
calendar سه شنبه 29 فروردين 1396 در 13:15
آینه نیوز: حسن ریوندی که با اجرای چند برنامه «صداسازی» در تلویزیون تا حدی شهره شده بود قرار است بلیت 300 هزار تومانی را برای اجرای نمایش خود به مردم عرضه کند و باید دید واکنشی از سوی متولیان درباره این کاسب کاری رخ خواهد داد؟!

آینه نیوز: حسن ریوندی که با اجرای چند برنامه «صداسازی» در تلویزیون تا حدی شهره شده بود قرار است بلیت 300 هزار تومانی را برای اجرای نمایش خود به مردم عرضه کند و باید دید واکنشی از سوی متولیان درباره این کاسب کاری رخ خواهد داد؟! قیمت عجیب این بلیت در حالی است که کیفیتی مناسب و فضایی قابل توجه از اجرای این شخص را نمی توان پیدا کرد و از سویی اجرای مهم ترین اساتید در شاخه های مختلف هنری رقمی بسیار کمتر از رقم اعلام شده توسط برگزارکنندگان کنسرت آینده «ریوندی» است که به مرز 300 هزار تومان رسیده است! و این شرایط طبق اعلام مجریان به دلیل استقبال مخاطبان بوده است و در برخی از فضای سالن بلیت هایی با قیمت های۷۰، ۸۰، ۹۰، ۱۰۰، ۱۲۰، ۱۲۵، ۱۳۰، ۱۵۰ هزار تومان هم تعیین شده است.

متاسفانه در قبال بسیاری از اتفاقات رخ داده که با عنوان جعلی «هنر» ارائه می شوند، فضای نظارتی مناسبی وجود ندارد و قیمت اجراها تنها بنا به خواست برگزارکنندگان، تعیین و عرضه می شود!

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/2164/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو