اولین جشنواره بینافرهنگی باران ٢٠١٧ برگزار می شود

اولین جشنواره بینافرهنگی باران ٢٠١٧ برگزار می شود
calendar دوشنبه 28 فروردين 1396 در 10:56
کمپانی تئاتر «باران» از سوم تا پانزدهم اردیبهشت ماه با همکاری کمپانی تئاتر پوتلج، «اولین جشنواره بینافرهنگی باران ۲۰۱۷» را برگزار می کند.

آینه نیوز: کمپانی تئاتر «باران» از سوم تا پانزدهم اردیبهشت ماه با همکاری کمپانی تئاتر پوتلج، «اولین جشنواره بینافرهنگی باران ۲۰۱۷» را برگزار می کند. به گزارش روابط عمومی «تئاتر باران»، در این جشنواره نمایش هایی از کشور ژاپن و ایتالیا روی صحنه می روند ، اجراهایی که با مدد فرهنگ و تکنولوژی، زبان و ارتباط فرهنگی را بهانه ایی برأی گفت و گو کرده اند. طبق برنامه های اعلام شده پینو دی بودو و اعضای گروه تئاتر پوتلچ و همینطور کین یوشیمورا به مدت 10 روز در تهران اقامت دارند و  علاوه بر اجرای سه نمایش ، 3 کارگاه آموزشی پیشرفته نیز برای تعدادی از علاقمندان برگزار می کنند. اولین جشنواره بینافرهنگی باران با سه نمایش«یک صدمین سالگرد تولد ادیت پیاف»،«ساکورا» و«عاج معلق» برگزار می شود.

گفتنی است؛ نمایش «یک صدمین سالگرد تولد ادیت پیاف» از کشور ایتالیا با بازی ناتالی منتا روایتگر زندگی ادیت پیاف یکی از معروف ترین خوانندگان جهان است. نمایش "ساکورا؛شکوفه‌ی آلبالو" بازگوکننده ی مرثیه؛ هیروشیما-ناکازاکی با بازی و کارگردانی کین یوشیمورا از کشور ژاپن است. همچنین نمایش "عاج معلق" به کارگردانی پینو دی بودو و بازی ناتالی منتا، کین یوشیمورا، سوفیا گولیاس ؛ محصول کمپانی تئاتر پوتلچ ایتالیا سومین نمایشی است که در این جشنواره روی صحنه می رود و داستان عشق و شعر است که در آن‌ زندگی‌ سه شخصیت با هم در آمیخته می‌شود.یک نمایش جذاب و صمیمی‌ و همان زمان،  رمانتیک، ساده و جامع. همچنین در این دوره مقررست نمایش «شهر نامرئی» که پرفورمنس بزرگی خواهد بود، با حضور هنرجویان ایرانی و هدایت پینو دی بودو در شهریور ماه امسال به تهیه کنندگی کمپانی باران اجرا شود.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/2149/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو