انتقاد مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران از جای خالی هنرمندان تئاتر در جشن «هنر انقلاب»

«هنرمند انقلابی» تئاتر کیست؟

«هنرمند انقلابی» تئاتر کیست؟
calendar یکشنبه 27 فروردين 1396 در 13:33
آینه نیوز: مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران طی یادداشتی با عنوان «چند جمله به خط بریل» به انتقاد از نادیده گرفته شدن هنرمندان تئاتر در میان نامزدهای اعلام شده در جشن «هنر انقلاب» شد. اما این سوال پیش می آید که در این حوزه متفاوت هنر می توان هنرمند انقلابی شاخصی را پیدا کرد؟!

سرویس تئاتر «آینه نیوز»: مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران طی یادداشتی با عنوان «چند جمله به خط بریل» به انتقاد از نادیده گرفته شدن هنرمندان تئاتر در میان نامزدهای اعلام شده در جشن «هنر انقلاب» پرداخت. در این خصوص این سوال پیش می آید که در این حوزه متفاوت هنر می توان هنرمند انقلابی شاخصی را پیدا کرد؟! یادداشت ارمغان بهداروند؛ مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران اشاره به غیبت هنرمندان تئاتر داشته و در پی طرح این است که چنین نادیده گی معلول کدام رویه می باشد؟ در نهایت هم ضمن تبریک به مسعود شجاعی طباطبایی؛ مرد برگزیده «جشن هنر انقلاب در سال 95» سکوت را تنها چاره موجود دانست.

این در حالی است که فضای متفاوت تئاتر و آثار مختلفی که در نمایه ای کاملا متمایز با دیگر فعالیت های هنری در این سال ها رخ داده است و انتخاب دشوار در زمینه هنرمندان شاخصی که طبق تعاریف جشن هنر انقلاب در قالب هنرمند انقلابی جای می گیرند، سوال مربوطه را موجب می شود که چه فردی را می توان به عنوان گزینه شاخص از جمع تئاتری ها به عنوان نامزد «هنرمند انقلابی» معرفی کرد؟!

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/2144/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو