فسانه وجود «رشیدی» در انتخابات

فسانه وجود «رشیدی» در انتخابات
calendar یکشنبه 27 فروردين 1396 در 13:22
آینه نیوز: ثبت نام دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در حالی دیروز به اتمام رسید که در میان متقاضیان نام امین الله رشیدی، خواننده قدیمی موسیقی سنتی ایران به چشم می خورد.

آینه نیوز: ثبت نام دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در حالی دیروز به اتمام رسید که در میان متقاضیان نام امین الله رشیدی، خواننده قدیمی موسیقی سنتی ایران به چشم می خورد. رشیدی به همراه سیروس میمنت، بازیگر آثار سطحی تلویزیون از افراد شاغل در عرصه هنر هستند که در این دوره از انتخابات وارد فضای سیاسی شدند و با وجود عدم وجود هرگونه بخت برای قرار گرفتن در لیست نهایی نام خود را در صفحه تاریخ انتخابات ثبت کردند!

امین الله رشیدی، پیرمرد خوش پوش و سرحال موسیقی ایران که 92 سال سن دارد از جمله افرادی است که بارها به برنامه های تلویزیون در روزهای عیدانه دعوت شده است و آثار مهم خود را همچوم «فسانه وجود» اجرا کرده است. این خواننده قدیمی که سابقه همکاری با بزرگان موسیقی ایران همچون حسین‌علی ملاح، انوشیروان روحانی، پرویز یاحقی، حبیب‌الله بدیعی و پرویز یاحقی را دارد، حضورش در عرصه سیاست را برای کمک به عرصه هنر و مقابله با ممیزی ها دانست!

.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/2143/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو