بهروز افخمی از «هفت» رفت

بهروز افخمی از «هفت» رفت
calendar شنبه 26 فروردين 1396 در 08:24
آینه نیوز: مطابق اطلاع روابط عمومی برنامه »هفت»، سری جدید این برنامه بعد از انتخابات ریاست جمهوری با تیم جدیدی به روی آنتن خواهد رفت.

آینه نیوز: مطابق اطلاع روابط عمومی برنامه »هفت»، سری جدید این برنامه بعد از انتخابات ریاست جمهوری با تیم جدیدی به روی آنتن خواهد رفت. به گزارش روابط عمومی برنامه سینمایی «هفت»، ناصر کریمان، مدیر گروه اجتماعی شبکه سه سیما اعلام کرد: برنامه سینمایی «هفت» تا بعد از انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ پخش نخواهد شد و سری جدید این برنامه پس از برگزاری انتخابات با تیم جدیدی می آید. وی در این خصوص افزود: باتوجه به اتمام قرارداد دومین سال اجرای این برنامه با سازمان صداوسیما، جلساتی با گروه ساخت برنامه «هفت» جهت توافق مجدد برگزار و خواسته های سازمان صداوسیما طرح شد. از سویی آقای افخمی به دنبال ساخت فیلم سینمایی شان بودند. درنهایت تفاهم دوسویه این شد که پس از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، تیم جدیدی بر سر کار بیاید.

مدیر گروه اجتماعی شبکه سه خاطرنشان کرد: البته آقای افخمی به عنوان کارشناس در زمان مقتضی در سری جدید برنامه «هفت» حضور پیدا خواهند کرد و از نظرات ایشان بهره گیری خواهد شد. کریمان در پایان بیان داشت: ساختار سری جدید این برنامه متعاقبا تعیین و اعلام خواهد شد‌

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/2118/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو