همکاری مشترک دیگری از یغماگلرویی و سازمان هنری رسانه ای اوج شکل گرفت

حکایت طهرون و یغما و اوج

حکایت طهرون و یغما و اوج
calendar چهارشنبه 23 فروردين 1396 در 08:36
آینه نیوز: انتشار نماهنگ «من طهرونمو میخوام» همکاری دوم یغما گلرویی با سازمان هنری رسانه ای «اوج» بعد از ترانه «برادر» را رقم زد که این بار فضای شهری و حس نوستالژیک مخاطبان را نشانه رفته است.

سرویس موسیقی «آینه نیوز»: انتشار نماهنگ «من طهرونمو میخوام» همکاری دوم یغما گلرویی با سازمان هنری رسانه ای «اوج» بعد از ترانه «برادر» را رقم زد که این بار فضای شهری و حس نوستالژیک مخاطبان را نشانه رفته است.  در تولید نماهنگ «من طهرونمو می خوام»همان گروه اثر پیشین به چشم می خورد؛ ترانه سرایی یغما گلرویی، موسیقی اشکان دباغ، خوانندگی پرویز پرستویی و کارگردانی سید مهران علوی که در مرکز موسیقی انقلاب اسلامی (مأوا) از نهادهای وابسته به سازمان هنری رسانه ای اوج دست به تولید این اثر موسیقایی زدند.

در ابتدای نماهنگ پرویز پرستویی در داخل فضای سالن سینما از «طهرون» به عنوان نمادی از «ایران» یادی می کند و ترانه نیز با ریتم آثار دهه های 20 و 30 و به شکل ریتمیک به دنبال جاری کردن فضایی نوستالژیک از حال و هوای «طهرون «قدیم است. ترانه «من طهرونمو میخوام» به لحاظ فنی برای یغماگلرویی که سال ها پیش ترانه قابل توجه «لاله زار» را برای «رضا یزدانی» در آلبوم «پرنده بی پرنده» سروده بود، یک عقب گرد به حساب می آید و این ترانه از کیفیت نازلی برخوردار است.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/2095/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو