پوستر متفاوت یک اثر نمایشی

پوستر متفاوت یک اثر نمایشی
calendar چهارشنبه 16 فروردين 1396 در 18:00
آینه نیوز: یک اثر نمایشی از طرحی متفاوت و غیرمعمول در پوستر تبلیغاتی خود استفاده کرد. در این پوستر، پشت بدن تصویر مردی، نقشی خونین کار شده که به شکل درخت بوده و سبزی برگ های آن درخت نیز به شکلی نابودشده در حال حرکت هستند!

سرویس تئاتر «آینه نیوز»: یک اثر نمایشی از طرحی متفاوت و غیرمعمول در پوستر تبلیغاتی خود استفاده کرد. در این پوستر، پشت بدن تصویر مردی، نقشی خونین کار شده که به شکل درخت بوده و سبزی برگ های آن درخت نیز به شکلی نابودشده در حال حرکت هستند! در طراحی این پوستر اگر چه ایده ای جالب توجه برای بیان مفاهیم موجود در نمایش وجود دارد، اما نامناسب بودن شکل پوستر را نمی توان نادیده گرفت.

نمایش «تو با کدام باد می روی» به کارگردانی کمال هاشمی و تولید مشترک ایران و سوئیس بوده و در حالی پس از مدت ها از زمان اجراهای برون مرزی اش از روز 22 فروردین در تئاتر مستقل تهران به روی صحنه می رود که از 3 ژانویه 2017 (14 دی ماه 1395) در قالب توری اروپایی، اجرای خود را در 3 شهر کشور فرانسه آغاز کرد و به غیر از اجرای اروپایی در فستیوال هایی مانند «بولوار سوئیس» نیز حضور یافت. این نمایش روایت گر داستان 5 مهاجر غیر قانونی پس از عبور از 6 مرز و در آستان رد شدن از مرز هفتم است و خطراتی که دچار می شوند.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/2028/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو