رامبد جوان با کمدی به ایرانشهر می رود

رامبد جوان با کمدی به ایرانشهر می رود
calendar چهارشنبه 16 فروردين 1396 در 13:30
آینه نیوز: رامبد جوان بعد از تجربه متفاوت در ساخت فیلم «نگار»؛ حالا تجربه ای دیگر را روی صحنه تئاتر پیش رو دارد. بازی در نمایش کمدی «ولپن»؛ آن هم در تماشاخانه ایرانشهر که جزو پُرمخاطب ترین تالارهای نمایشی است.

سرویس تئاتر «آینه نیوز»: رامبد جوان بعد از تجربه متفاوت در ساخت فیلم «نگار»؛ حالا تجربه ای دیگر را روی صحنه تئاتر پیش رو دارد. بازی در نمایش کمدی «ولپن»؛ آن هم در تماشاخانه ایرانشهر که جزو پُرمخاطب ترین تالارهای نمایشی است. البته «جوان» تجربه حضور در حوزه تئاتر را پیش از این هم داشته که بازی در نمایش «دیوار چهارم» از جمله آن ها است. همچنین مجری برنامه «خندوانه» در سال گذشته تجربه تهیه کنندگی نمایش «اسلحه ناموس منه» به کارگردانی احسان گودرزی را به عهده داشت که تک پرسوناژ بوده و با صدای نگار جواهریان اجرا شد.

به گزارش «آینه نیوز»؛ نمایشنامه پنج پرده ای «ولپن» نوشته «بن جانسون»؛ شاعر، هنرپیشه و نویسنده مطرح انگلیسی است که به فضای استعمار در دوران الیزابت می پردازد. نگاه انتقادی نویسنده در این اثر در نقد حاکمیت و رویکرد همیشه معترضانه بن جانسون، انتظار اجرای نمایشی متفاوت را برای مخاطبان آثار نمایشی به وجود می آورد.

نمایش «ولپن» اجرای تازه ای از «مهدی کوشکی» خواهد بود و از 18 فروردین هر شب ساعت 19:15 در تالار استاد ناظرزاده کرمانی تالار ایرانشهر به صحنه می رود. کوشکی سال ها پیش، «ولپن» را در جشنواره تئاتر دانشگاهی و در اجرای عمومی به روی صحنه برده بود و در اجرای تازه اش، بازیگر و مجری شناخته شده «خندوانه» را برای بازی در یکی از نقش های نمایش برگزید. مهدی کوشکی، بازیگر و کارگردان حوزه تئاتر بوده و چند تجربه سینمایی از جمله در فیلم «فروشنده» را هم دارد.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/2023/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو