دختر هرمزگانی علیه ترامپ

دختر هرمزگانی علیه ترامپ
calendar چهارشنبه 25 اسفند 1395 در 15:25
آینه نیوز: یک دختر جوان هرمزگانی که پیشتر در ایران به ترجمه نمایشنامه ها می پرداخت به دلیل مواضع غیرانسانی ترامپ در آمریکا دست به اعتصاب غذا زد.

«آینه نیوز»: یک دختر جوان هرمزگانی که پیشتر در ایران به ترجمه نمایشنامه ها می پرداخت به دلیل مواضع غیرانسانی ترامپ در آمریکا دست به اعتصاب غذا زد. به گزارش سایت خبری تئاتر، این دختر فاطمه مدنی بارانی نام دارد که به جهان نژادپرست غرب معترض است.

فاطمه مدنی بارانی، دانشجوی هرمزگانی در دانشگاه ایالتی آریزونای آمریکا در این باره گفت: منتظر بیانیه عذرخواهی دانشگاه از دانشجوهای ایرانی و دانشجویان آمریکای لاتین و دانشجویان سیاه‌پوست به دلیل رفتارهای نژادپرستانه هستم. او که دانشجوی بورسیه دانشکده فیلم و تئاتر دانشگاه آریزوناست، در ششمین روز اعتصاب غذای خود افزود: قرار بود 19 ژانویه برای تحقیق علمی پژوهشی و دیدن خواهر بیمارم برای چند روز از آمریکا خارج بشوم اما سیاست‌های ترامپ تمام برنامه‌هایم را به هم ریخته و دانشگاه نیز نه تنها کوچک‌ ترین همکاری ندارد، بلکه در برابر دانشجویی که بورسیه کرده، سلب مسولیت می‌کند. مدنی بارانی گفت: به دانشگاه اعلام کرده‌ام مدرک علمی آمریکایی را که با تحقیر همراه باشد نمی‌خواهم و حاضرم تمام پول بورسیه را پس داده و به ایران برگردم اما به دلیل وضعیت تحصیلی عالی که دارم با ترک تحصیل من هم موافقت نمی‌کنند. این دانشجوی ایرانی که اولین برگزارکننده رشته تئاتر خاورمیانه در دانشگاه آریزوناست،گفت: اعتصاب غذای خود را به مدت 30 روز ادامه خواهد داد و پس از آن نیز با خود عهد کرده برای رهایی مردم از شر ترامپ 30 روز روزه بگیرد! این دانشجوی هرمزگانی در نوشته‌ها و اظهاراتش اعلام کرده به جهان نژادپرست غرب و ترامپ که می‌خواهد جهان را با توییتر اداره کند معترض است.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/1922/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو