پویش سراسری «من و دوست شهیدم» راه اندازی شد

 پویش سراسری «من و دوست شهیدم» راه اندازی شد
calendar سه شنبه 24 اسفند 1395 در 11:18
آینه نیوز: پویش سراسری « من و دوست شهیدم » با هدف ثبت لحظه‌های ناب در یادمان های دفاع مقدس جنوب کشور توسط ستاد مرکزی راهیان نور راه اندازی شد.

 پویش سراسری « من و دوست شهیدم » با هدف ثبت لحظه‌های ناب در یادمان های دفاع مقدس جنوب کشور توسط ستاد مرکزی راهیان نور راه اندازی شد. به گزارش تسنیم، پویش سراسری « من و دوست شهیدم » با هدف ثبت لحظه‌های ناب در یادمان های دفاع مقدس جنوب کشور توسط روابط عمومی و امور بین الملل ستاد مرکزی راهیان نور راه اندازی شد.

در این مسابقه که در قالب پویش مردمی «مهمان شهدا» برگزار می‌شود، زائران یادمانهای دفاع مقدس استان های خوزستان و ایلام می‌توانند با دوستان خود در سرزمین نور عکس سلفی گرفته و با ارسال آن به نشانی کانال رسمی تلگرام ستاد مرکزی راهیان نور کشور به نشانی telegram.me/rahianenoor1395 به این پویش بزرگ پیوسته تا گوشه‌هایی از حضور حماسی مردم در یادمانهای دفاع مقدس به ثبت برسد. علاقمندان برای شرکت در مسابقه بزرگ عکس سلفی «من و دوست دوست شهیدم » تا 15 فروردین برای ارسال آثار مهلت دارند. هر شرکت‌کننده می‌تواند با ارسال حداکثر سه عکس به صورت دسته جمعی در این مسابقه شرکت کند. همچنین به برگزیدگان این مسابقه با اهدای هدایایی تقدیر خواهد شد.

 

منبع: تسنیم

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/1894/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو