بازدید از نمایشگاه منتخبی از آثار گنجینه هنرهای تجسمی

مسافران برلین و رم در موزه هنرهای معاصر

مسافران برلین و رم در موزه هنرهای معاصر
calendar دوشنبه 23 اسفند 1395 در 10:00
آینه نیوز: در حالی که صدای پای بهار به گوش می رسد چه خوب است که نظری به آثار گرانقدر هنرهای تجسمی داشته و از تماشای گنجینه آثار در موزه هنرهای معاصر لذت ببریم.

سرویس تجسمی «آینه نیوز»: در حالی که صدای پای بهار به گوش می رسد چه خوب است که نظری به آثار  گرانقدر هنرهای تجسمی داشته و از تماشای گنجینه آثار در موزه هنرهای معاصر لذت ببریم. نمایشگاهی با عنوان «مسافران برلین و رم» که شامل منتخبی از آثار گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران بوده و از 17 اسفند ماه در موزه هنرهای معاصر تهران افتتاح شده و  تا 27 اسفند ماه پذیرای علاقه مندان است. این نمایشگاه در سال 96 نیز از روز سوم تا دهم فروردین ماه همه روز از ساعت 10 صبح تا 7 عصر دایر است.
در این نمایشگاه 30 اثر خارجی ازهنرمندانی همچون؛اندی وارهول،جسپرجونز،فرانسیس بیکن،پیرسولاژ،رابرت مادرول،آدولف گوتلیپ،مارک روتکو،جکسون پالاک،فرانز کلاین،ویلهم دکونینگ،واسیلی کاندینسکی،پابلو پیکاسو،ماکس ارنست،کیس وان دونگن،پل گوگن،اد راینهارت ،موریس لوئیس،ژان دو بوفه،دان ادی و ... وهمچنین 31 اثر از آثار هنرمندان ایرانی همچون؛جلیل ضیاء پور،منیر فرمانفرمائیان،بهمن محصص،منوچهر یکتایی،ابوالقاسم سعیدی،محسن وزیری مقدم،بهجت صدر،حسین کاظمی، مارکو گریگوریان،غلامحسین نامی،مسعود عربشاهی،جعفرروح بخش،سیراک ملکونیان،مهدی حسینی،سهراب سپهری،ناصر عصار،فریده لاشایی،منصور قندریزعلی اکبر صادقی،حسین زنده رودی،سید محمد احصایی،نصرالله افجه ای، پرویزتناولی، پروانه اعتمادی،حبیب الله صادقی و ... به نمایش در آمده است.
 


 

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/1867/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو