لزوم توجه هنرمندان به باورهای اعتقادی جامعه

«بهاره» و تبلیغ یک کمپانی لوازم آرایش

«بهاره» و تبلیغ یک کمپانی لوازم آرایش
calendar سه شنبه 17 اسفند 1395 در 09:01
آینه نیوز: جامعه معتقد ایرانی در برابر هر نوع ولنگاری و بی حرمتی در پوشش به سختی واکنش نشان می دهد و از این که هنرمندش در جامعه به شکلی نامناسب حضور یافته و به تبلیغ محصولاتی نامناسب بپردازد، به شکلی دفعی نسبت به هنرمند ملی خود رفتار می کند.

 «آینه نیوز»: این روزها برخی از بازیگران سینمای ایران علاقمند هستند به جای نقش آفرینی در صحنه هنر به نقش آفرینی در صحنه تبلیغات بپردازند! پیش از این هم در «آینه نیوز» درباره فعالیت های برخی از هنرمندان در فضای تبلیغاتی به شکلی مفصل پرداخته بودیم و یکی از افراد فعال در این حوزه بهاره رهنما است. این بازیگر سینما و تلویزیون به دلیل ارتباطات خوبی که با اهالی هنر دارد و در جهت «فعالیت در سایه شهرت» در سال های اخیر به حوزه های نمایشنامه نویسی و کارگردانی تئاتر و داستان نویسی نیز ورود پیدا کرده است. همسر پیمان قاسم خانی که هم اینک «خوب بد جلف» را با فروش بسیار بالایی در اکران سینماها دارد، به تازگی در تبلیغ یک برند تجاری لوازم آرایشی مشارکت داشته و تصاویری از او در فضای مجازی مشاهده شده است. بهاره رهنما که پیش از این نیز به تبلیغ برخی از محصولات پرداخته بود و تبلیغ متفاوتش از یک برند لوازم خانه و آشپزخانه در اینستاگرام با واکنش جالب مخاطبان مواجهع شده بود، با چهره ای متفاوت به تبلیغ لوازم آرایشی پرداخته است! این بازیگر سینما و تلویزیون و تئاتر چندی پیش به همراه لیلا اوتادی و شبنم فرشادجو در مراسم رونمایی از یکی از برندهای آرایشی در رستوران دیوان تهران حضور یافته و به تبلیغ پرداختند.آن چه پیدا است تبلیغ محصولات مختلف تجاری در جهان سینما و موسیقی و نزد بسیاری از سوپر استارها و سلبریتی ها مساله ای پذیرفته شده است اما شکل و شمایل و اندازه این تبلیغ در کشورمان براساس فرهنگ و عرف و باورهای اعتقادی با هر جای دیگر جهان و حتی با کشورهای عربی کاملا متفاوت است و امید می رود که هنرمندان گرانقدر ایران اسلامی بیشتر در این زمینه مراقب باشند تا وجهه هنری خود را نزد اقشار جامعه پایین نیاورند. این مساله با توجه به رشد کمی و فرم متفاوت تبلیغات در جهان مدرن امروز بیش از پیش جای توجه هنرمندان را می طلبد.

بدیهی است جامعه معتقد ایرانی که باورهای ایمان و اعتقادات دینی مردمانش، پایه ای تاریخی دارد در برابر هر نوع ولنگاری و بی حرمتی در پوشش به سختی واکنش نشان می دهد و از این که هنرمندش در جامعه به شکلی نامناسب حضور یافته و به تبلیغ محصولاتی نامناسب بپردازد، به شکلی دفعی نسبت به هنرمند ملی خود رفتار می کند.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/1831/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو